Mariobet Para Çekme

Mariobet 20 – Mariobet’in yeni giriş adresi; Mariobet20.com
Mariobet Çevrim Şartsız Bonusları
Mariobet Bonus Seçenekleri

Kazançlı olan üyeleri için; Mariobet Para çekme online kartlar ve bankacılık ürünleri ile para çekme hizmeti sunan Mariobet site yönetimi; para çekme talebi oluşturan üyelerinden, Mariobet ödeme genel şartlarına uygun hareket etmeleri şartı arıyor.

Online kart çekimlerinde üyelerinden belge talebinde bulunmayan site yönetimi; Mariobet para çekme işlemlerinde, bankacılık ürünleri için belge talep etme hakkını saklı tutuyor.

Tercih edilen çekim yöntemine göre, Mariobet giriş işlemlerinde kullanılan farklı site sürümleri; para çekme işlemlerinde, üye ihtiyacına yönelik olarak çekim işlemlerine konu edilebiliyor.

Hemen Üye Olun!

Mariobet Para Çekme

Mariobet Para ÇekmeHesaplarına online kart ile yatırım yapan üyelerin kullanabildiği Ecopayz çekim işlemlerinde; üyelerin hesaplarında, en az 100 lira bakiye bulunması gerekiyor. Belge talepsiz olarak 5 dakika içerisinde sonuçlandırılan Ecopayz para çekme işleminde; üyelerin, kendilerine ait Ecopayz hesapları olması şartı aranıyor.

Ecopayz ürünlerinden, Ecocard ve Eco Cüzdan ile tamamlanan çekim işlemlerinde; günlük çekim limiti, işlem yoğunluğuna göre değişiklik gösterebiliyor. Mariobet giriş işlemlerinin ardından; Mariobet canlı destek ekibine bağlanan üyeler, Ecopayz üst çekim limiti hakkında güncel bilgi alabiliyor.

Mariobet ATM Transfer ile Para Çekme 

Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank ve Yapı Kredi Bankası vadesiz hesap sahibi Mariobet üyeleri; ATM Transfer yöntemi ile hesaplarına, 100-3.000 lira limitlerinde para çekebiliyor.

Banka havalesi yöntemi ile benzerlik gösteren ATM Transfer yönteminden; düşük yatırım, düşük kazanç stratejisi uygulayan üyeler yararlanabiliyor. 3.000 lira üzerindeki kazançlar için kullanılamayan ATM Transfer yönteminde; üyeler için, günlük işlem sınırlaması uygulanmıyor.

Mariobet Havale ile Para Çekme

Mariobet Para ÇekmeBankalarda vadesiz hesabı bulunan (tüm banka hesapları kullanılabiliyor) Mariobet üyeleri; Mariobet para çekme işlemlerini, havale yöntemi ile sonuçlandırabiliyor. Anlaşmalı bankalar ile ücretsiz olarak tamamlanan havale çekim işlemlerinde; anlaşmalı bankalar dışında vadesiz hesabı bulunan üyeler, EFT yöntemi ile kazançlarını mesai saatleri içerisinde hesaplarında görebiliyor.

Banka havalesi ile ilk kez para çekimi oluşturacak üyelerinden, hesap doğrulaması talep eden Mariobet site yönetimi; 3 ayı geçmeyen vadesiz hesap özetlerini, işlem güvenliğini sağlayabilmek adına havale çekim yöntemine dahil ediyor.

Mariobet Kredi Kartı ile Para Çekme

Visa özelliği taşıyan kredi kartları ile para çekme ayrıcalığından yararlanabilen Mariobet üyeleri; kredi kartı ile çekim işlemlerinde, istisnasız belge talebi ile karşılaşıyor. Kredi kartı bilgilerini site yönetimi ile paylaşan üyeler; kredi kartı çekim işlemlerini, 5 daha içerisinde tamamlayabiliyor.

Kredi kartlarına tanımlı vadesiz hesabı bulunan üyeler; kredi kartı çekim yönteminden, iki alternatifli olarak yararlanabiliyor.

Hemen Üye Olun!

COMMENTS